Clayton Murwin
Zdroj: facebook
Kruté

Jsou manželé už 18 let. Teď přišla strašná rána! Úřady jim nařídily, že musí od sebe

14. 1. 2018

Před 18 lety se vzali a žili šťastný život. Až do teď! Úřady jim nařídily, že musí od sebe. Proč?

Manželé Clayton (53) a Collette Murwin se před 18 lety vzali a začali žít ve Velké Británii. Teď jim ale úřady nařídily, že musí jít od sebe. Vláda totiž Claytonovi nařídila, že se musí vrátit do USA.

Po třech letech, kdy po svatbě žili v Británii, se přestěhovali zpět do USA, aby se postarali o Claytonovu nemocnou matku. V roce 2016 se zase vrátili do Británie. Claytonovi ale vypršelo vízum. Poslal tedy žádost, aby mohl v zemi zůstat.

Tento týden se však dozvěděl špatnou zprávu, informoval britský deník Mirror. Úřady jeho žádost definitivně zamítly bez šance na odvolání. Hrozí mu deporatce. Pokud Británii neopustí dobrovolně, vyhostí ho a zakáží mu vstup do země na 10 let. Collete zase nemůže do USA, protože platnost její zelené karty už vypršela.

„Jsme manželi už 18 let, ale jaksi nevyhovujeme kritériím pro udělení rodinných víz,“ okomentoval nechápavě situaci Clayton. Jediná možnost, kterou teď manželé mají, je požádat o soudní přezkoumání, které stojí cca 115 000 Kč. Manželé mají strach, že už se nikdy neuvidí!

Autor: mk

Diskuze