Johny Depp
Zdroj: Profimedia
Zajímavé položky

Johny Depp rozhodně penězi nešetří! Má opravdu zvláštní výdaje

26. 7. 2017

Jako někdy každý hollywoodský herec i Johny Depp (54) se dostal do finančních problémů. Se svými bývalými finančními poradci se nyní dokonce soudí. Za co tak strašně rozhazuje?

6 fotek
Šílenosti, za které Johny Depp utrácí si normální smrtelník ani neumí představit. Hercovi bývalí finanční manažeři odhalili v únoru tohoto roku zprávu, která říká, že herec v té době utrácel až 45 milionů korun za pouhý jeden měsíc. V té době herec utrácel nejvíce za vybavení do svých čtrnácti rezidencí.

Velkou pikantností také je, že herec utratil nemalou částku za to, že mu dovolí rozprášit popel dnes již zesnulého novináře Huntera S. Thomsona, který je například známý jako autor předlohy pro film Strach a hnus v Las Vegas, kanónem. Co konkrétně herce přimělo zaplatit za tuto neobvyklou položku, se nikdy nepodařilo zjistit.

V současné době, ale na veřejnost prosákl další šokující seznam věcí, za které Johny Depp utrácí. Hollywoodská hvězda si například pronajímá jedenáct skladů, ve kterých jsou uskladněny šperky. Herec má také oblibu v luxusních zavazadlech, za které utratil přes 400 tisíc korun nebo gauč za 150 tisíc korun, který byl součástí pořadu Keeping Up with the Kardashians.
 

Autor: kam

Diskuze