Jiří Pomeje
Zdroj: isifa.com
Propadl se do země

Jiří Pomeje se nedostavil na důležitou schůzku do nemocnice: Zmizel neznámo kam!

7. 3. 2018

Herec a dabér Jiří Pomeje (53) se měl na začátku týdne dostavit do pražské Ústřední vojenské nemocnice ve Štřešovicích na schůzku s lékařem. Nepřišel a nikdo neví, kde je. Jakoby se snad propadl do země.

6 fotek
Jiří Pomeje po pokusu bojovat s rakovinou hrtanu přísnou hladovkou, v lednu nakonec podstoupil náročnou operaci, kterou do té doby odkládal. Po propuštění z nemocnice se zdálo, že je vše na dobré cestě. Teď ale Jiří Pomeje zmizel!

Ošetřující lékař a možná ani manželka Andrea (29) nemají tušení, kde by mohl být. Počátkem týdne se měl dostavit do pražské Ústřední vojenské nemocnice ve Štřešovicích. Se svým lékařem měl řešit hlasovou náhradu, díky které by mohl opět mluvit. Ovšem nedostavil se.

„Měl za mnou přijít v pondělí, ale nebyl tady. Nevím proč! Vůbec nedal nic vědět,“ sdělil Blesku lékař. Na otázku, proč se Pomeje k doktorovi na domluvenou konzultaci nedostavil, neměla odpověď ani jeho manželka. „Napište Jirkovi. Zeptejte se jeho. Já jsem u rodičů,“ řekla Blesku. Pomeje se však prý neozývá a nereaguje ani na SMS. Jeho choť Andrea je nyní u rodičů v Lounech i s malou dcerkou Aničkou, protože má chřipku a Pomeje teď nesmí nic chytit.

Autor: mk

Diskuze