Jiří Pomeje
Zdroj: Prásk.tv
Držíme palce!

Jiří Pomeje po delší době promluvil o rakovině: Není důvod k radosti!

1. 8. 2017

Herec a filmový producent Jiří Pomeje (52) poslední měsíce neřeší nic jiného než zákeřnou rakovinu hrtanu. Podstoupil dokonce 33 ozařování a vytrpěl si opravdu dost. Nyní se svěřil, jak na tom je...

S Jiřím Pomeje se život příliš nemazlí. Rakovina hrtanu mu obrátila život naruby a kvůli sérii 33 ozařování přišel o hlas a také měl na krku viditelné následky v podobě popálenin do masa. Ozařování sice dokončil, ale vyhráno vůbec nemá. 

„Tak určitě to považuju za velký zázrak a děkuji pánu Bohu. Rozhodně ale není důvod k radosti. Hlas se mi vrátil asi z pětatřiceti procent,“ řekl Blesku Pomeje, který se ale snaží svůj hlas týdně trénovat. „Vždycky se někam zavřu a zkouším křičet, šeptat, prostě dělám všechno to, co nás učili ve škole,“ doplnil.

Konečný verdikt, jestli rakovinové buňky na hlasivce skutečně vymizely, nebo jestli bude muset na další, velkou operaci, se Pomeje dozví až příští týden. „Pokud v krku už ty nemocné buňky nebudou, mám našlápnuto k tomu, že bude líp. Můj hlas se mi už ale úplně nevrátí nikdy. Nanejvýš z pětaosmdesáti procent, a to může trvat i rok a víc,“ dodal Pomeje. Tak držíme palce, ať vše dobře dopadne!

Jiří Pomeje: Jako zkrachovalec si nepřipadám
DOJEMNÉ: Žena překonala rakovinu, teď ukázala tělo plné jizev

 

Autor: niž

Diskuze