Rodina Jiřího Pomeje
Zdroj: isifa.com
Snad už bude lépe

Jiří Pomeje má za sebou náročnou operaci krku: Lékaři oznámili NEČEKANOU ZPRÁVU!

19. 1. 2018

Je to tady! Lékaři dokončili pět hodin trvající operaci, při které měl být Jiřímu Pomeje (53) odstraněn nádor i s hlasivkami a hrtanem. Jak na tom je? Lékaři měli pro Jiřího rodinu alespoň jednu opravdu dobrou zprávu!

9 fotek
Rakovina hrtanu Jiřího Pomeje byla neléčitelná, a tak se musel uchýlit definitivně k myšlence, že buď zemře, nebo bude žít, ale pouze pod podmínkou, že podstoupí náročnou operaci, při které mu lékaři odstraní velkou část krku. Jiří po všech pokusech a komplikacích přistoupil na to, že si nechá chirurgicky z krku odstranit vše, co bude třeba. Hlavně, aby byl konečně zdravý...

Dnes po poledni se tak konečně ocitl na operačním sále Ústřední vojenské nemocnice, kde se tým lékařů snažil zachránit Pomejeho život dlouhých pět hodin. „Jiří Pomeje už je po operaci. Byl jsem jí přítomen a samotný zákrok provedl pan profesor Jaromír Astl. Podrobnosti vám řekne tisková mluvčí,“ sdělil Pomejeho lékař Tomáš Filipovský Blesku. Podle jeho výrazu ve tváři se zdá, že zákrok dopadl dobře.

Pomejeho kamarád a producent Pavel Pásek domněnku potvrzuje. „Andrea mi okamžitě psala, Jirkovi prý vybrali úplně všechno a zachránili mu polykací cesty,“ prozradil, že alespoň něco nemuselo být Jiřímu z krku kvůli rakovině odstraněno, a tak přece jen lékaři přišli s nějakou lepší zprávou. Teď je otázkou, jak rychle se herec z náročného zákroku zotaví, a jestli si brzo zvykne na slavíka, který mu má nahradit jeho vlastní hlas.
 

Autor: bin

Diskuze