Jiří Pomeje, Andrea
Zdroj: Profimedia
Smutná zpráva

Jiří Pomeje je v nemocnici. Manželka řekla pravdu o jeho aktuálním zdravotním stavu. Je to zlé!

30. 12. 2017

Jiří Pomeje (53) během Vánoc informoval své příznivce ve videu, kde řekl, že jeho hladovka byla úspěšná a rakovina se zastavila. nyní ale bujuje v nemocnici. Jeho manželka nyní řekla pravdu o jeho aktuálním zdravotním stavu.

11 fotek
Herec Jiří Pomeje bojoval přes 40 dní proti rakovině hladovkou, během níž pil především zeleninové šťávy. Po jejím ukončení na Vánoce svým příznivcům ve videu sdělil, že mu lékař řekl, že se rakovina zastavila. Že tohle ještě předtím neviděl.

Nyní Jiří Pomeje ale leží v nemocnici a jeho stav se velmi zkomplikoval. Bojuje se zápalem plic. To sdělila na svém facebooku jeho manželka Andrea Pomeje. Aby předešla spekulacím o Jiřího stavu, vyjádřila se k jeho nemoci v dlouhém příspěvku.

Napsala: „ZDRAVÍM všechny co píšete, podporujete nebo se ptáte na zdravotní stav Jirky (je vás denně tolik, že nejde všem reagovat)... chtěla bych proto tímto způsobem uvést některé věci na pravou míru: Jirka se hladovkou rakoviny nezbavil! Pouze se zastavila, což je podle předchozího agresivního chování tumoru velký úspěch. Tuto alternativu lékaři nepodporují. Je to cesta proti jejich postupům. Může mít spousty rizik, a proto se do ní nepouštějte, pokud váš stav je ohrožený (nízká váha, špatný tlak, metabolické problémy atd.). Jirka měl nadváhu a neměl žádné další zdravotní komplikace. Momentálně je to ale bohužel jinak! Myslete na něj a držte mu palce. Bojuje se zápalem plic a je hospitalizován třetím dnem ve špitále <3 Andy.“

Snad se Jiřího zdravotní stav zase zlepší. Je to velká smůla, protože byl po návštěvě lékaře, který mu sdělil, že se rakovina přestala šířit dál, velmi šťastný. Snad boj se zápalem plic vyhraje a následně i se zákeřnou rakovinou.

Autor: mk

Diskuze