Jiří Langmajer a Adéla Gondíková - 1
Zdroj: Profimedia
Čas je nepřítel

Hvězda Tváře Adéla Gondíková a Jiří Langmajer: Proč se vídají tak málo a proč v hledišti herec chybí?

15. 3. 2017

Adéla Gondíková (43) už předvedla v show Tvoje tvář má známý hlas několik báječných vystoupení. Její přítel Jiří Langmajer (50) v hledišti stále chybí. Jak to?

7 fotek
Herečku Adélu Gondíkovou a herce Jiřího Langmajera už spolu dlouho nikdo neviděl. Mají se stále rádi, jen jsou pracovně velice vytížení. Dokonce začali brát stejné pracovní nabídky, aby se viděli aspoň na zkouškách.

„Vídáme se jen na jevišti. Jsme vlastně rádi, že se vůbec vidíme,“ prozradila Adéla Gondíková pro časopis Exkluziv. „My spolu pracujeme proto, abychom se viděli.“ Doplnil ji Jiří. Nyní oba dřou na zkouškách muzikálu Čas růží. Společných chvil mají jako šafránu, a tak po nabídce pracovat ve stejném muzikálu okamžitě skočili.

„Mám svoje termíny na celý rok už dané. Všechna divadelní představení jsou v tuto chvíli do června a muzikál Čas růží mám dokonce až do prosince. Všechno si plánuji půl až tři čtvrtě roku dopředu,“ vysvětlil Exkluzivu Jiří.

Herec si tento systém nemůže vynachválit. Podle jeho slov si aspoň nelezou na nervy a jsou si stále vzácní. Adéla je zase momentálně hvězdnou soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas, která jí také zabírá hodně času, ale moc ji baví. A samozřejmě jí to i úžasně jde! Dvojice platí za jednu z nejhezčích v českém showbyznysu a my jim to moc přejeme!

Autor: Beat

Diskuze