Jennifer Lawrence a Clay Adler - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Tragická událost

Jennifer Lawrence pláče: Její přítel spáchal sebevraždu! Veřejně se střelil přímo do hlavy

12. 4. 2017

Herečka Jennifer Lawrence (26) zažívá obrovská muka. Její dlouholetý přítel spáchal sebevraždu. Před svými přáteli se chladnokrevně střelil do hlavy!

5 fotek
Oblíbená herečka Jennifer Lawrence momentálně prožívá skutečně těžké chvíle. V jediné chvíli přišla o dlouholetého kamaráda herce Claye Adlera, kterého poznala už na počátku svojí kariéry. Ten si sáhl na život v pouhých 27 letech. Obrovská tragédie se stala na jednom výletě v poušti, kde byl Clay společně se svými přáteli a bavili se střílením.
Najednou ale mladý herec obrátil zbraň proti sobě a před zraky všech se střelil do hlavy.

Okamžitě byl převezen do nemocnice, nicméně stejně nakonec svým vážným zraněním podlehl. Hvězda filmu Hunger Games Jennifer Lawrence je prý kamarádovou smrtí opravdu otřesena a stále tomu nemůže uvěřit. Hercův otec pro časopis People potvrdil, že se skutečně jednalo o sebevraždu. „Můj syn zachránil několik životů tím, že jeho orgány budou darovány dále. Clay o tom rozhodl před pěti lety, když požádal o řidičský průkaz a o to, že si přeje, aby v případě smrti byly jeho orgány darovány druhým lidem,“ dodal se slzami v očích jeho otec Frank Adler.

Podle hercových přátel prý vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že si chce Clay sáhnout na život. Svou roli však mohl sehrát fakt, že se herec stále snažil prorazit v Hollywoodu, nicméně bohužel neúspěšně. Clay na sebe upozornil pouze v reality show Newport Harbor: The Real Orange County a v televizním filmu The Fish Tank. Teď si však může být jist, že na něj jen tak někdo nezapomene…

Autor: mic

Diskuze