Simona Krainová
Zdroj: Profimedia
Zdraví je jen jedno

JE TO VENKU: Simona Krainová promluvila o kolapsu! S čím to hrozně přehnala?

14. 11. 2017

Krásná Simona Krainová (44) v sobotu zkolabovala na pracovní akci. Proč se to stalo, konečně sama objasnila!

9 fotek
Jedna z tuzemských nejúspěšnějších českých modelek Simona Krainová byla už od mládí velký dříč, který si šel tvrdě za svým. Možná právě proto je tak úspěšnou modelkou. Minulou sobotu ale ikona českého modelingu zkolabovala přímo na pracovní akci, odkud ji odvezla sanitka do nemocnice. Proč se to stalo?

Právě kvůli velkému pracovnímu nasazení, Simonino skvostné tělo nevydrželo a zhroutilo se. „Já prostě neumím říct ne, a tak se stane, že kolikrát padám na hubu. Pravdou je, že teď toho mám strašně moc a lítám z místa na místo. Jeden den v Bratislavě, druhý v Brně, pak Praha... Jsem sice zvyklá cestovat, ale už mi není dvacet,“ přiznala modelka pro Blesk.cz.

Kromě toho trpí Simona dlouhodobými problémy s krční páteří, které na její celkovém stavu též nepřispěly. Bolest za krkem ji trápila i krátké okamžiky před kolapsem. Jak sama říká, to, že se tohle brzy stane, cítila už celý měsíc dopředu. „Každou chvíli jsem brala antibiotika, protože mi nebylo dobře. Naštěstí doktoři zjistili, že mám oslabenou imunitu, a doporučili mi, abych zvolnila to vražedné tempo,“ jenže tím se modelka vůbec neřídila. Lze jen doufat, že teď už opravdu pochopila, že se zdravím si není radno zahrávat a ani všechny pracovní nabídky světa za tohle nestojí.

Autor: bin

Diskuze