Matyáš Valenta a Sabina Rojková
Zdroj: Instagram/ TV Nova
Kde nic, tu nic

JE TO VENKU: Představitelé Franty a Viki z Ulice natočili sci-fi film! Nikdo ho doteď neviděl

13. 4. 2018

Matyáš Valenta (21) a Sabina Rojková (20) jsou pro diváky televize Nova známý především díky seriálu Ulice. Tihle dva se potkali ale i na jiném filmovém placu. Před čtyřmi lety spolu natočili film! Má to však háček.

6 fotek
Kde jsou ty časy, kdy Matyáš Valenta a Sabina Rojková tvořili v Ulici pár jako Franta a Viki. Dnes jsou tyto seriálové postavy někde úplně jinde. Z Franty se stal zodpovědný otec žijící střídavě v Amsterdamu s rodinou své partnerky Skyler a Viki už má také svůj život. Ještě v době, kdy tvořili tihle dva seriálový pár, natočili mimo Ulici ještě něco dalšího, žánrově dost vymykajícího se oblíbenému seriálu.

Sabina s Matyášem hráli společně ve sci-fi filmu! Jenže ten nejspíš nikdy nespatřil světlo světa. „Se Sabinou Rojkovou jsme před čtyřmi lety natočili film, ale nikdy jsme ho neviděli. Myslím, že se jmenoval UFO...,“ zavzpomínal u fotky z natáčení představitel seriálového Franty Hrubého.

Co se s filmem stalo a proč ho nikdo neviděl, patrně neví ani samotní jeho představitelé. Vy si ale můžete alespoň prohlédnout zmiňovaný snímek z natáčení a okrajově si tak připomenout doby, kdy mezi sebou Franta a Viki prožívali první velkou lásku.

Autor: bin

Diskuze