Jan Cina
Zdroj: TV Nova
Těšte se!

JE TO VENKU: Kdo je pátým soutěžícím v nové řadě Tvojí tváře? Tohoto fešáka z Ordinace si zamilujete

28. 7. 2016

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se na podzim dočká druhé řady a do elitního výběru zpěváků se dostal již pátý soutěžící. Uhádli jste podle masky, kdo to je?

6 fotek
Nové a originální masky, noví soutěžící a nové hvězdné proměny, které budou brát dech... Pokud jste sledovali první řadu show Tvoje tvář má známý hlas, je jasné, že na podzimní druhou řadu musíte být už pěkně natěšení. Uhádnete, kdo bude pátým soutěžícím?

Jedná se o talentovaného herce Jana Cinu. Toho diváci mohou znát ze seriálů První krok a Ordinace v růžové zahradě 2, zahrál si ale třeba i v Comebacku. V Ordinaci hrál Matyho Povýšila – pracoval jako pomocník v baru u Čerta, kde Lucie (Ivana Jirešová) dělala barmanku. S Ivanou Jirešovou se tedy dobře zná.

Cina chodil na Pražskou konzervatoř, a to společně s Marií Doležalovou, která je mimo jiné známá jako Saša z Comebacku. Zároveň hraje i v muzikálech, a tak lze očekávat, že to na pódiu pořádně rozbalí.

V druhé řadě show budou dále vystupovat hvězdy jako Ivana Jirešová z Ordinace, Roman Vojtek, který exceluje v seriálu Ulice, David Gránský, který se kromě Ulice proslavil seriálem Gympl s (r)učením omezeným, nebo Anna Slováčková. Rozhodně se tedy máte na co těšit!

 

ČTĚTE TAKÉ:

První jména venku: Kdo ovládne novou řadu Tváře? ANKETA

 

 

Autor: niž

Diskuze