Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova
Velký návrat

JE TO VENKU: Novou řadu SuperStar 2018 bude moderovat Leoš Mareš! Kdy se v ní objeví?

22. 2. 2018

Už tuto sobotu budou mít diváci možnost sledovat první díl světově neúspěšnější show SuperStar. Startuje tak boj o titul, splnění snu a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč.

12 fotek
Diváci se během živých přenosů můžou těšit na ostříleného moderátora Leoše Mareše, který show moderoval v letech 2006, 2009 a naposledy v roce 2011. „SuperStar je matka všech podobných soutěží. Naposledy jsem ji moderoval v roce 2011 a je mi ctí, že po sedmi letech opět zažiji jako moderátor atmosféru přímých přenosů s tolika talentovanými soutěžícími,” prozradil Leoš Mareš.

Moderátorskou partnerkou Leoše Mareše bude sexy brunetka s bosensko-maďarskými kořeny Jasmina Alagič. Ta se na svou novou úlohu nesmírně těší a nabídkou na moderování SuperStar je velmi poctěná. „Do projektu vstupuji s obrovským nadšením, energií, ale zároveň s pokorou a respektem,“ prozradila Jasmina Alagič.

Stovky zpěváků dorazily na castingy po celém Česku a Slovensku. Museli překonat trému a ukázat, že právě oni si zaslouží postup. O svém talentu museli přesvědčit hvězdou porotu, tedy Pavola Haberu, Bena Cristovaa, Katarínu Knechtovou a Matěje Rupperta.

„Tato soutěž má smysl a velmi mě baví,“ prozradil Pavol Habera, který do poroty SuperStar, ať už slovenské nebo československé, usedá už po osmé.

Ben Cristovao soutěží SuperStar sám prošel, v roce 2009 byl jedním z finalistů. Nyní je z něj úspěšný zpěvák a hudebník. K porotcování v show má ale respekt: „Je to obrovská zodpovědnost, protože můžete hodně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet něčí život.“

„Nechci lidem ubližovat, ale naopak chci, aby se o sobě něco nového dozvěděli a třeba se podívali na svoje zpívání z trochu jiného úhlu,“ říká Katarína Knechtová. Katarína je velmi oblíbenou zpěvačkou na Slovensku, ale úspěch zažívá i v České republice. Na kontě má obrovské hity jako Moj Bože nebo Spomal.

A jaké bylo rozhodování o účasti v porotě SuperStar pro Matěje Rupperta, který exceluje jako zpěvák oblíbené skupiny Monkey Business? „Rozhodování bylo v podstatě velice snadné. Moc se těším, protože jsem poměrně dost aktivní divák SuperStar.“

Jak budou probíhat první castingy a objeví se v nich budoucí SuperStar 2018? Dívejte se už v sobotu od 20:20 na Nově.

Autor: mk

Diskuze