Dagmar Patrasová a Felix Slováček - 2
Zdroj: Profimedia
Jaká je pravda?

JE TO VENKU: Felix Slováček má kromě Gelemové další milenku! tvrdí Dáda. Prozradila, kdo to je

14. 2. 2018

Manželství Dagmar Patrasové (61) a Felixe Slováčka (74) je dávno v troskách a ani jeden z umělců se netají vztahem s někým jiným. Dáda ale teď prozradila, že Lucie Gelemová (34) není jediná současná manželova milenka. Kdo třetí má být ve hře?

6 fotek
Už roky je veřejným tajemstvím, že má známý saxofonista Felix Slováček slabost pro krásné a mladé ženy a ony zase pro něj. Dokud ale žil v na oko pokojném manželství se zpěvačkou a herečkou Dádou Patrasovou, nikdo se nepříjemným tématem nevěry příliš nezabýval. Teď ale sama oblíbená dětská zpěvačka řekla, že manžel Felix má minimálně ještě jeden další milenecký vztah, kromě dobře známé výtvarnice Lucie Gelemové.

A jak to podle Dádiných informací má její manžel s milenkami teď? „On si dokonce některé ponechal až dodnes, jak mi prozradili jeho přátelé. Dozvěděla jsem se například asi před dvěma třemi lety o nějaké Denise v Bratislavě, s níž prý chodí dodnes,“ svěřila se Blesku herečka. Otázkou je, jak bude na tohle Felix a hlavně jeho Lucie reagovat. Otřese neznámá Denisa mileneckým vztahem s oficiální milenkou, nebo je to jen výmysl nepřejících známých?

Jisté je, že Dáda s Felixem jsou definitivně od sebe a doma se potkávají jenom občas a spíše kvůli práci. Ona je šťastná s italským podnikatelem Vitem a Felix zase s o 40 let mladší Lucií Gelemovou. Jestli má ale Dáda a její známí pravdu, tak Felixovo štěstí po boku milenek je rovnou dvojnásobné. Sama ovšem má tyto informace takzvaně z druhé ruky, a proto nelze s jistotou říct, jestli druhá milenka skutečně existovala či existuje. To je totiž otázka, na kterou zná asi odpověď jen samotný Felix Slováček...
 

Autor: bin

Diskuze