Daniel Hůlka - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Už se to blíží...

JE TO VENKU: Daniel Hůlka prozradil jméno prvorozené dcery! Jaké s ženou vybrali? Je vážně kouzelné!

13. 12. 2017

Daniel Hůlka (49) se už brzy stane poprvé otcem, a tak bylo na čase vymyslet pro holčičku jméno. Jaké s partnerkou vybrali? Většině lidem se bude vážně líbit!

8 fotek
Muzikálový zpěvák a herec Daniel Hůlka se před časem konečně uhnízdil a prožívá nejšťastnější období v životě. Po tajném sňatku v Las Vegas se svou výrazně mladší přítelkyní Bárou Klementovou (26) čeká i svého prvního potomka. „Na miminku jsme hodně pracovali a jsme rádi, že tak rychle přišlo,“ řekl tenkrát deníku Aha!. Později i prozradil, že to bude holčička. A jak se bude jmenovat?

Ani to zpěvák netají. Od začátku měl s partnerkou jasno v tom, že nechtějí nic exotického a rádi budou vybírat z nějakých českých klasik. „Příští rok se nám narodí Rozárka,“ prozradil pyšní otec krásné české jméno. Ač se dítěte nemůže dočkat, u porodu ale nebude. Proč?

„Necítím se na to!“ přiznal zpěvák. „Možná se to ještě změní, ale momentálně se na to psychicky necítím.“ Zatím to tedy vypadá, že tlumočnice Bára bude sama na těžké chvíle, kterými si v životě projde téměř každá žena. Hůlka ale nad tím úplně hůl ještě nezlomil, a tak je možné, že se nakonec rozhodne jinak. Důležité je, aby obě jeho holky byly zdravé!

Autor: bin

Diskuze