Pavel Liška a Bára Poláková
Zdroj: Profimedia
Jsou jen čtyři v republice

JE TO VENKU: Bára Poláková konečně prozradila zvláštní jméno druhé dcery! Tohle jste nikdy neslyšeli

13. 5. 2017

Herečka a zpěvačka Bára Poláková (33) před více než šesti týdny porodila druhou dceru. Doteď ale neřekla, jak holčičku s partnerem pojmenovali. Tohle jméno vás překvapí!

4 fotky
Herečka Bára Poláková porodila v druhé polovině března druhou holčičku. První dceři Ronje budou na podzim už dva roky. Podle serveru ProMaminky.cz chtěla herečka původně rodit do vody, z toho však nakonec sešlo a rodila tradičně v porodnici v Rakovníku. Porod si nemohla vynachválit, ač byl dle jejích slov dost dlouhý a náročný.

Deitaly o porodu tedy herečka prozradila, se jménem už otálela déle. Nyní ale známe i to! A jaké že dostala jméno druhá dcerka? Kdo hádal, že začíná stejným písnemem jako začíná jméno prvního dítěte, nespletl se. První dcera je Ronja a mladší dostala stejně nezvyklé jméno - bára a Pavel ji pojmenovali Rika!

„Rika je hodně netradiční jméno a nosí ho jen tři další holčičky v zemi. Kromě dcery Honzy Muchowa (hudebník Jan P. Muchow pozn. red.) jsem našla, že existujou ještě dvě, jedna je v Teplicích a druhá v Jihlavě a jsou to ročníky 71 a 74, ta naše se jmenuje po té Honzově,“ prozradila herečka TopStaru detaily o nevšedním jménu. Pokud bude mít s partnerem a hercem Pavlem Liškou (45) další dítě, bude hodně napínavé, jaké jméno dostane! Honzík nebo Janička to patrně nebude...
 

Autor: bin

Diskuze