Agáta Prachařová - 1
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

JE TO TADY: Agáta Prachařová porodila! Je to holka, nebo kluk?

14. 9. 2017

Dlouho očekávaný porod je konečně tady! Modelka Agáta Prachařová (32) se stala dvojnásobnou maminkou. Porodila vytouženou holčičku, nebo je to nakonec kluk?

7 fotek
Agáta Prachařová na sociální síť v úterý večer přidala fotku s komentářem „S melounem do kina“. V tu chvíli asi ještě netušila, že je to poslední fotografie s příznačným melounem, kterou ještě stihla na poslední chvíli zveřejnit. Modelka totiž podle Expres.cz přesně den na to porodila!

A je to holka! Nastávající matka o tom sice spolu s manželem Jakubem Prachařem otevřeně mluvila, že malý Kryšpín bude mít sestru, ač si původně přál bratříčka. Jenže i přes pokročilou technologii nikdy nelze říct úplně na jistotu, že se narodí opravdu dítě toho pohlaví, které lékař vidí na ultrazvuku. Tady to ale vyšlo, a tak se Agáta dočkala své první dcery a její choť Jakub prvního dítěte vůbec.

A co k narození malé Prachařové řekla herečka a matka Agáty Veronika Žilková (55)? Ta tou dobou, kdy Agáta rodila, měla paradoxně stejný program, jako den před ní těhotná dcera. „Ano, porodila, zatímco jsem byla v kině,“ potvrdila Blesku překvapená dvojnásobná babička. A jak holčičku pojmenovali? Tak na to si budou muset všichni ještě počkat... K přírůstku do slavné umělecké rodiny gratulujeme!

Agáta Hanychová: OTĚHOTNĚLA JSEM NÁHODOU!
Nový klip MARIANY PRACHAŘOVÉ: Máme fotky i exkluzivní rozhovor PŘÍMO Z NATÁČENÍ!

Autor: bin

Diskuze