Leonardo DiCaprio
Zdroj: Twitter
Proč?

Je to nechutné! Fanoušci útočí na Lea DiCapria za kontroverzní dětskou fotku

Aktualizováno 12.3. 2016 17:39

Fanoušci na internetu si podávají Leonarda DiCapria kvůli fotce z dětství, kterou zveřejnil na sociální síti. Souhlasíte s nimi?

Držitel sošky Oscara za nejlepší herecký výkon loňského roku byl bezesporu roztomilé dítě, přesto se na něj nyní valí vlna kritiky. Proč? Kritika fanoušků je tak trochu bizarní.

Snímek, který Leo zveřejnil, pochází z roku 1970 a je na něm se svou maminkou a tatínkem. Malý Leo balancuje na rameni své mámy a ta ho drží zvednutou rukou. A právě v tom vidí fanoušci ten problém. Namísto aby se fanoušci dívali na roztomilé dítě, sledují něco jiného. Podpaží jeho mámy.

Podle nich je její podpaží "nechutné" a vypovídá něco o hygieně jeho rodičů. Je až legrační, jak rychle lidé zapomínají na to, že také ženy mají právo na sebeurčení a jak kvitovali se souhlasem snímky feministek, které se odmítají holit. S hygienou to samozřejmě nemá nic společného.

A také je smutné, že zapomínají, jak ženy vypadaly před dvaceti, třiceti lety. To se totiž podpaží neholilo. Tak proč by to měla dělat máma budoucí filmové hvězdy?

 

 

Autor: red

Diskuze