Nika Done
Zdroj: TV Nova / Instagram
Chudák holka

JE NA TOM ŠPATNĚ: Nika z Robinsonova ostrova skončila v nemocnici! Co se jí stalo?

2. 11. 2017

Nika Donéová (30) z reality show Robinsonův ostrov je na tom špatně. Bojuje hned s několika problémy najednou a vůbec na tom není dobře. Co se jí stalo?

12 fotek
"Jen vám chci říct, že žiju, jen mám nějaké zdravotní problémy," napsala ve středu na své Insta-stories soutěžící z první řady reality show Robinsonův ostrov, Nika Donéová, která je aktuálně v nemocnici.

V poslední době měla smůlu a potýkala se s jedním problémem za druhým."Před necelým měsícem jsem měla otřes mozku," psala dále s tím, že zdravá byla jen pár dní během svých třicátých narozenin, které nedávno oslavila. "Pak jsem byla nemocná a minulý týden jsem prodělala ledvinovou koliku, se kterou se teď doléčuji," pokračoval text zprávy, kterou zveřejnila svým instagramovým příznivcům.

"Hned jak budu zdravá, budu se tady na vás zase těšit," dodala a připojila několik srdíček. To, co teď prožívá, není rozhodně nic příjemného a snad se brzy zdraví. Nika však ví, že někteří lidé jsou na tom zdravotně ještě hůř a tak z toho nedělá vědu. "Nechci ani pomyslet na to, jak se cítí lidi, kteří jsou skutečně nemocní, doopravdy - vážně, lidi, oproti kterým já jsem úplně zdravá. Tak doufám, že jste všichni v pořádku," napsala o několik okamžiků později ještě k fotce, kterou na sociální síť přidala.

Autor: mk

Diskuze