Jasmina Alagič - 4
Zdroj: Instagram
Dobře rozjetá kariéra

Jasmina Alagič si přijde na pořádný balík! Dostala kšeft snů

6. 8. 2018

Pokud si někdo myslel, že o Jasmině Alagič (29) uslyší jen v souvislosti se SuperStar a vztahem s Rytmusem (41), ten se bude asi hodně divit. Jasmina získala pracovní nabídku, která se ani v Čechách jen tak neodmítá!

8 fotek
Jasmina Alagič se nejdříve v České republice proslavila díky moderování pěvecké soutěže SuperStar a vzápětí na to i provalením vztahu s rapperem Rytmusem, který se přitom ještě donedávna tvářil, že chodí se zpěvačkou Darou Rolins. Krásná Alagič uhranula nejen Rytmuse, ale evidentně i spoustu dalších.

Už brzy se totiž objeví v divácky velmi oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas! Pokud jste ale zmatení z toho, že tahle exotická kráska nebyla v ani jednom našem odhalení, pak máte pravdu. Jasmina totiž vystoupí ve slovenské verzi oblíbené show, kde se objeví například vedle finalisty SuperStar 2009 Mira Šmajdy.

Podle slovenského deníku Čas má tak Alagič po SuperStar další vskutku poměrně výnosný kšeft. Za jeden díl totiž údajně dostane v přepočtu okolo 50 tisíc korun! A to se vyplatí... Zvlášť když oblíbená show má celkem deset dílů. Za několik málo měsíců práce další půl milionek v kapse. Je vidět, že Jasminy hvězda stoupá stále strmě vzhůru!
 

Autor: bin

Diskuze