Jaroslava Stránská
Zdroj: Nova.cz
Jednou dole, jednou nahoře

Jaroslava Stránská alias Jitka z Discopříběhu si mezi natáčeními prošla peklem! Pomýšlela na nejhorší

27. 8. 2017

Hvězda filmů Discopříběh 1 a 2 a také představitelka policistky Lucie Krásenské ze seriálu Policie Modrava Jaroslava Stránská (48) se před několika dny vdala! Za manžela si vzala Pavla Hollitzera (52), po jehož boku žije již dlouhých devatenáct let... Během života si ale sáhla na samé dno...

6 fotek
S herečkou Jaroslavou Stránskou se život příliš nemazlil. Mezi natáčením prvního a druhého dílu Discopříběhu, kde ztvárnila kadeřnici Jitku, jí zemřela teprve šestiměsíční dcerka Janička. Holčička měla slabší srdíčko, pravděpodobně však zemřela na syndrom náhlého úmrtí.

Poté se navíc rozvedla s manželem a v té době jí zemřela i maminka. Za dalšího půl roku jí zemřel otec i babička. Herečka přiznala, že byla v té době úplně na dně a měla i ty nejčernější myšlenky.

Nyní je ale konečně zase šťastná. Po dlouhých devatenácti letech vztahu se vdala za svého partnera Pavla Hollitzera. Svatba to byla skromná bez dlouhých příprav. „Brali jsme se na Nuselské radnici a tam byla i hostina. Takže jsme se nemuseli nikam přesunovat, což bylo velice příjemné. Svatbu jsme příliš neřešili. Na radnici jsem dokonce došla po svých,“ svěřila se herečka deníku Aha!.

Film Discopříběh jste mohli sledovat dnes od 17.35 na Nově. Druhý díl si můžete vychutnat již příští neděli 3. 9. od 17.45 na Nově. Tak se nezapomeňte dívat!

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu
Štěpánka Fingerhutová otevřeně promluvila o anorexii i první lásce! ROZHOVOR

Autor: niž

Diskuze