Optická hádanka - 1
Zdroj: Twitter
Není to jednoduché

JARNÍ HÁDANKA: Najdete do 30 vteřin čmeláka v květinách? Dokáže to jen 13 procent lidí!

5. 4. 2017

Tato jarní optická hádanka se stala naprostým hitem internetu. Čmeláčka mezi kytkami najdou jen ti opravdu nejbystřejší jedinci. Jste právě vy jedním z nich?

Pokud si chcete takhle na začátku jara procvičit své oči, můžete to zkusit s touto optickou hádankou, která se stala naprostým hitem internetu. Lidé si nad tímto optickým klamem lámou hlavu třeba celé hodiny a stejně na nic nepřijdou. Do půl minuty se tuto hádanku podaří vyřešit pouze 13% nejbystřejších jedinců.

Patříte mezi ně právě vy? Není to totiž vůbec jednoduché. Vaším úkolem je mezi květinami najít čmeláčka, který se tam někde záludně ukrývá. Kámen úrazu je však velmi podobná barevnost všech květin na obrázku, a tak najít schovaného čmeldu není vůbec jednoduché.

Pokud se vám to však přeci jenom podaří a můžete se zařadit mezi těch pár nejbystřejších a nejpozornějších lidí, můžete zkusit na této jarní hádance nachytat své přátele, nebo rodinu a potrénovat tak jejich mozkové buňky. Tak co, zvládli jste to, nebo jste se museli nechat podat? Řešení najdete na další straně!

 

Autor: mic

Diskuze