Justin Bieber - 1
Zdroj: Profimedia
Bouřlivý život

Jaký je sex s Justinem Bieberem? Pořad vyzval dívky, aby promluvily o zpěvákově postelovém výkonu!

18. 3. 2017

Justin Bieber (23) má na výběr z milionů dívek po celém světě! Pro fyzický kontakt s ním by kdejaká jistě vraždila. Jeden australský pořad nyní vyzval posluchačky, aby se pochlubily sexem se známým zpěvákem!

9 fotek
Justin Bieber je člověk štěstěny. Je mu teprve 23 let a už je jedním z nejbohatších lidí planety. Miliony dolarů by mohl přehazovat doma vidlemi a trvalo by to pěkně dlouho, než by je nakupil z jedné hromady na druhou! Kromě slávy a peněz, které mu dopřavají veškerý luxus, si ale může dopřát i něco jiného. Sex!

Tím je myšleno hodně sexu s mnoha dívkami! Většina chlapců se musí sakra snažit, aby si jako single "vrzli" s dívkou, na kterou se dá během aktu koukat, aniž by museli mít v místnosti zhasnuto. Justin? Tomu skáčí do postele samy. A toho si byli dobře vědomi moderátoři jednoho radiového australského pořadu, kteří vyzvali dívky, aby v případě, že měli co dočinění s Justinem Bieberem, sdělily své zážitky přímo do éteru.

Do rádia během chvíle zavolaly tři dívky a dokonce jeden kluk! Jedna slečna v telefonátu tvrdila, že potkala Justina v Sydney na jednom místním parkovišti a tam jí ukázal svůj penis. Pak prý došlo na orální sex. Další dívka byla přerušená, protože hned na ní padlo podezření, že lže a třetí měla prakticky stejnou zkušenost jako ta první. A cokluk jménem Joe? Prý si takhle jddnou dával s Justinem jointa na pláži, když k TOMU došlo! No, těžko říct, zda se tomu dá věřit, ale minimálně představa je to více než zábavná, ne?

Autor: bin

Diskuze