Dělníci našli tajnou místnost v domě
Zdroj: YouTube.com
To je hrůza

JAKO Z HORORU: Muž v domě objevil tajnou místnost s děsivou minulostí. Co v ní našel?

9. 10. 2017

Muž v domě měnil klimatizační systém a náhodou při tom v podkroví objevil tajnou místnost s temnou minulostí. To, co v ní našel, byste nečekali. Z toho mrazí!

Opravář byl poslán do domu v Plant City na Floridě, aby vyměnil klimatizační systém. Při své práci narazil na tajnou místnost ukrytou v podkroví. Řekl, že místnost našel poté, co si všiml, že jedna část zdi vypadá jinak než zbytek. Když na ni zatlačil, zeď se otevřela a odhalila tajnou místnost.

Muž svůj objev natočil a vysvětloval, jak místnost objevil. „Našel jsem kus zdi, který nevypadal stejně jako ostatní. Zatlačil jsem na stěnu a odhalil tajnou místnost. Do místnosti vedla kobercová chodba. Když byly dveře zavřené, nevypadalo to, že by tam něco mohlo být,“ řekl ve videu, které na svém YouTube kanále zveřejnil ViralHog.

Tajná místnost byla pokrytá koberci a nabarvenými dřevěnými stěnami s větracími otvory. Byly tam také elektrické zásuvky, kabelové přípojky a dokonce i provizorní WC, které trčelo ze zdi. „Svatá prostoto, to je toaleta, takže si můžeš i odskočit. To je šílené. Nikdy v životě jsem nic takového neviděl,“ říká muž.

Místnost jevila známky užívání. Na zemi byly dokonce prázdné krabice od pizzy a na zdi různé poznávací značky. „Měl jsem z toho místa velice temný pocit,“ zmínil dál. Poté, co video získalo pozornost na internetu, nechal se muž slyšet, že se s ním někdo spojil a informoval ho, že v domě dříve bydlela vražedkyně Dee Dee Moore, známá jako The Lottery Killer.

V roce 2012 byla Moore odsouzena za vraždu Abrahama Shakespeara, který v loterii vyhrál 38 milionů dolarů. Střelila ho do hrudi a následně zahrabala na dvorku pod cementovou desku. Moore údajně patřily i poznávací značky na zdi. Tato tvrzení však zatím nebyla potvrzena. „Nejsem si jistý, na co se používá tajná místnost, ale kdybych měl hádat, tak bych se domníval, že to byl úkryt před policií,“ řekl muž, který prostory objevil.

VÁŠ PŘÍBĚH: V našem domě bydlí duch. Nechce mě tam!
Známe NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ MÍSTA v Česku. Tady jde o strach!

Autor: mk

Diskuze