David Kraus - 3
Zdroj: TV Nova
Drsňák David

JAKO V PEKLE: David Kraus vnesl na pódium neskutečnou energii a odzbrojil i své kolegy! To se ještě nestalo

14. 5. 2016

V sobotu pokračoval na obrazovkách televize Nova sedmý díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! Osm dalších skvělých proměn fascinovalo diváky. Vítězství si ale tentokrát vychutnal David Kraus!

6 fotek
Sobotní večer trávili fanoušci show Tvoje tvář má známý hlas opět u obrazovek. Osm hvězdných soutěžících předvedlo fantastické výkony. Porotu mimo jiné pobavila Iva Pazderková jako Nicki Minaj, která to na pódiu neskutečně rozjela, ale fenomenální byl právě i David Kraus, který to tentokrát dotáhl až na vítězství.

David Kraus se představil jako frontman kapely Rammstein a bylo vidět, že má tuto kapelu opravdu rád. Dokázal udělat neskutečnou show, vcítit se do zpěváka Tilla Lindemanna a předvést kromě skvělého zpěvu i jeho „nepřítomné“ výrazy. Dva členové poroty měli tentokrát jasno ještě před hlasováním a ihned po dozpívání Davidovi řekli: Osm bodů! A dokonce i jeho kolegové mu všichni na konci věnovali pět bodů, což se ještě nestalo! 

David Kraus příště ztvární Janis Joplin, a tak se už teď těšíme, jak si s ní poradí. Na celé sobotní vystoupení se můžete podívat zde.

 

Nicki Minaj nosí zvířecí vzory po svém
Přehlídka velkých zadků! Raperka Nicki Minaj má nové odvážné video
David Kraus: Jsem trošku drzej, ale slušnej

Autor: niž

Diskuze