Roman Vojtek - 11
Zdroj: Prásk!
Pěkný pár

JAKO DVĚ HRDLIČKY: Roman Vojtek vyrazil poprvé s novou partnerkou na veřejnost

Aktualizováno 10.2. 2016 17:55

Oblíbený herec ze seriálu Ulice Roman Vojtek (43) se už nějaký ten čas žije s půvabnou Petrou Vraspírovou (28). Teď už ale i na veřejnosti! Podívejte, jak jim to spolu sluší.

8 fotek
Jen pár měsíců poté, co Roman Vojtek opustil svou manželku, se opět zamiloval. Po jeho boku teď stojí půvabná kolegyně Petra Vraspírová, se kterou bude od dubna účinkovat v novém muzikálu Ať žijí duchové!

Na dnešní tiskové konferenci se ti dva od sebe neodlepili. Vypadali jako nejšťastnější pár pod slucem. "Ano, jsme spolu a milujeme se," potvrdila Blesk.cz zamilovaná Petra a Vojtek zaláskovaně přikyvoval. Nicméně poté dodali, že (zatím) spolu nebydlí.

V manželství herec prý nebyl šťastný, teď se ale vše otočilo. S novou láskou je nesmírně spokojený a celý září. Společnou domácnost však pár zatím nesdílí a užívá si randění. Co ale Romanova rodina?

Nutno říct, že Roman nezapomíná ani na své děti, kterým se věnuje maximálně. Jakmile má jenom chvíli času, bere k sobě svého pětiměsíčního syna Benidikta i si svoji pětiletou dceru Editku.

Autor: niž

Diskuze