Lizzy Fenton - 1
Zdroj: Twitter
Nápad za milion

TRAPAS: Chtěla získat kluka tím, že o sobě vytvořila prezentaci v PowerPointu! Jeho reakce baví lidi

20. 4. 2017

Studentka americké univerzity ze státu Minnesota Lizzy Fenton se zamilovala a rozhodla se získat srdce svého vysněného kluka opravdu velice neobvyklým způsobem – v programu PowerPoint vytvořila prezentaci o tom, jak úžasná by z ní byla přítelkyně!

8 fotek
Prezentace se skládá ze šesti slajdů. Ten první má název Proč bys měl se mnou chodit? a je tam její fotografie. Ve druhém slajdu vysvětluje Lizzy svému vyvolenému, že se určitě bude líbit jeho rodičům a ti ho přestanou otravovat s dotazy a radami ohledně jeho osobního života. V tomto slajdu uvádí, že je dobře vychovaná, bravurně zvládá společenskou konverzaci, stylově se obléká, a proto bude ideálním doprovodem na všechny rodinné oslavy.

Třetí slajd opěvuje její vynalézavost – dívka přislíbila, že se postará o zpestření jejich vztahu tím, že bude pravidelně měnit svou image, aby její vyvolený měl pocit, že chodí s různými ženami, pokud „monogamie není jeho styl“. Ve čtvrtém slajdu Lizzy tvrdí, že jí stále rostou prsa, a dokonce zde uvedla diagram, podle kterého by v roce 2025 průměr jejích prsou měl dosáhnout 57 cm, a také fotografie z roku 2012 a 2017, kde je jasně vidět, o kolik se její prsa zvětšila.

Pátý slajd je věnován její finanční situací. Lizzy uvádí, že už dávno žije odděleně od svých rodičů, je finančně nezávislá a i na rande vždy platí sama. Šestý slajd tvoří fotografie Lizzy a vtipné vymyšlené citáty známých osobností, které se svěřují, že buď závidí její kráse, nebo ji tajně milují. Třeba zde cituje herce Channinga Tatuuma, který se prý neodvážil pozvat ji na rande.

Prezentace mladé zamilované studentky ihned obletěla internet a získala spoustu lajků a repostů. Svého původního cíle ale Lizzy nedosáhla – vysněný mladík jí totiž napsal „To je milé. Už mi nepiš.“

Její prezentaci ale ocenili ve společnosti Microsoft. Na sociální sítí Twitter společnost okomentovala Lizzyinu publikaci slovy „Zapomněla jsi uvést jednu věc. Že děláš úžasné prezentace v PowerPointu.“

Autor: Iri

Diskuze