Lucie Juřičková - 4
Zdroj: oficiální zdroj
Ten čas ale letí

Jak vypadala představitelka Boženky Puklické před 30 lety? Budete hodně překvapeni! FOTO

9. 1. 2018

Herečka Lucie Juřičková (52) je v posledních letech divákům Ulice dobře známá jako ředitelka školy Boženka Puklická. Pamatujete si ale, jak vypadala před více jak 30 lety ve známém filmu?

5 fotek
Herečka Lucie Juřičková už neodmyslitelně patří do seriálu Ulice. Jako ředitelka Puklická často baví diváky v souvislosti se seriálovým synem Otíkem, který jí často drásá nervy. Kromě Ulice se ale Lucie věnuje především dabingu.

Ti bystřejší si ale herečku mohou pamatovat z oblíbeného filmu o Básnících, kde se blýskla po boku Pavla Kříže. Pamatujete si vnadnou studentku Sášu s šílenými brýlemi? Tak to je Lucie Juřičková, když jí bylo teprve 18 let! Málokdo by ji ve filmu z roku 1984 poznal. A to nejen proto, že od té doby uběhlo už neskutečných 34 let, ale i z toho důvodu, že se tenkrát maskéři na hereččiným vzhledu pořádně vyřádili.

Lucie Juřičková jako ředitelka Puklická si v Ulici minulý týden přivodila ošklivé zranění paty a musela podstoupit náročnou operaci. Díky tomu se dočasným ředitelem školy stane fyzikář David Kudrna. Jak mu ředitelování půjde? Na to se dívejte každý všední den v 18,25 hodin v seriálu Ulice na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze