Lucie Borhyová
Zdroj: hermina
Hot News Netradiční štědrovečerní večeře

Jak slaví Vánoce Lucie Borhyová? S klobásou!

Témata / Lucie Borhyová
Aktualizováno 12.12. 2012 10:20

Moderátorka Lucie Borhyová (34) prozradila, jak prožívá Vánoce. Práskla na sebe nejen, co jí na Štědrý večer, ale i jak slaví nejkrásnější svátky v roce Řekové, k nimž se možná brzy vdá.

Jak se tedy Vánoce slaví v Řecku, odkud pochází její partner a otec syna Lucase Niko Papadakis? „Věřící drží čtyřicet dní před Vánocemi půst, nejedí maso, ryby ani mléčné výrobky. Na Štědrý večer se podává krůtí, vepřové a jehněčí maso pečené v troubě. Dárky dětem nosí Svatý Vasilis (Agios Vasilis). Po celém Řecku je vánoční výzdoba, peče se cukroví a zdobí se vánoční stromky, stejně jako u nás. Mnoho Řeků využívá svátků k cestování," vysvětlila Borhyová.

"Já jsem Štědrý den v zahraničí netrávila nikdy, protože mám Štědrý den a Vánoce spojeny s domovem a s rodinou. Nedokážu si představit, že bych Vánoce netrávila klasicky doma s rodinou, procházkami, s vánočním punčem, českými pohádkami a přípravou cukroví. Každou adventní neděli se potkáváme s celou rodinou u čaje a dobrého jídla, pouštíme si koledy, s maminkou pečeme cukroví. Připravujeme i vánoční punč, kde se schází celá rodina, pečeme klobásky, pojídáme cukroví. Snažíme se s rodinou být co nejvíce pohromadě," popsala moderátorka, jak prožívá Vánoce ona.

A co štědrovečerní večeře? "Máme klasicky smaženého kapra s bramborovým salátem s výběrem dvou polévek – rybí a knedlíčkové. Kvůli „malému“ jsme začali nově dělat i řízky – to se ale ujalo natolik, že kromě kapra smažíme i řízky a vinné klobásy pro celou rodinu," smála se Borhyová.

ČTĚTE TAKÉ:

Chcete mít postavu jako Lucie Borhyová? Tančete!

Krásné moderátorky televize Nova: Podívejte se na jejich sexy fotky

Učitelka Borhyová: Lucie, v brýlích jsi přísná, ale sexy!

Autor: mivr

Diskuze