Malé lásky - Klystýr prohnal prvorodičku - 5
Zdroj: TV Nova
Držíme palce!

Jak se dnes daří zadlužené Simoně a Lukášovi z Malých lásek? Jde jim o střechu nad hlavou!

21. 9. 2017

Pokud jste ve středu večer sledovali Malé lásky, jistě vás zaujal příběh Simony a Lukáše, kteří se poznali dost netradičně – na pohřbu babičky. Oba jsou totiž ze stejně rodiny! Bohužel se teď potýkají s obrovskými dluhy...

Manželé Simona a Lukáš z Malých lásek šokovali Česko, když přiznali, že jsou ze stejné rodiny. Jejich maminky jsou totiž sestřenice. Simona s Lukášem na tom však nevidí nic zvláštního. „U nás v rodině nejsme jediní, kteří se vzali a přitom pochází z jedné rodiny. Na genetice jsme byli, testy vždy potvrdily, že nemusíme mít strach,“ řekla pro TV Nova Simona.

A jak se manželům, kteří se již při natáčení svěřili, že mají velké dluhy, žije dnes? Procházka růžovým sadem to určitě není! „Firemní půjčka se nyní nesplácí, my s manželem jsme ručitelé, tím pádem nám jde o střechu nad hlavou,“ přiznala Simona.

Dluh se prý vyšplhal na 19 milionů korun, a tak rodině se čtyřmi dětmi hrozí, že se může ocitnout na ulici. Sílu rodince však dodává láska a pevné vztahy. Navíc s narozením synka přišla do rodiny nová vlna radosti, a tak všichni věří, že to vše zvládnou. Držíme palce!

Autor: niž

Diskuze