Výměna manželek - 21
Zdroj: TV Nova
Zpátky domů

RODINY PO VÝMĚNĚ: Kdo se rozešel a kdo se miluje? Paní Ivana promluvila!

17. 2. 2016

Středeční Výměna manželek přinesla pohled do dvou zcela rozdílných rodin. Ivana doufala, že tenhle krok dokáže změnit chladné vztahy s partnerem Jiřím a zocelí tak rodinu.

20 fotek
V premiérové Výměně manželek se představila Ivana (49), její partner Jiří (46) a dceru Nikola (6). Na druhé straně pak byla početná rodina, ve které se představila Irena (37), manžel Radek (37), dcery Táňa (17), Petra (8), Radka (16), Tereza (7) a synové Mirek (14), Radek (9) a nejmladší Matýsek (2).

Ivana šla do Výměny s nadějí, že se změní její vztah s Jiřím a dcerou Nikolou, která se nechá tatínkem ovládat, a občas je tichým spiklencem proti vlastní mámě. Ale happyend se bohužel nekonal, protože mezi Ivanou a Jiřím se nic nového neodehrálo a oba zůstali na bodu mrazu. "Necháváme to vyšumět," svěřila se smutně Ivana přibližně půl roku po natáčení.

A jaké jsou vzájemné vztahy mezi rodinami? "Jirka si píše snad i s dětmi přes Facebook. Já si občas zavolám s Radkem." Ivanina očekávání se tak nevyplnila, ale je otázkou času, jestli se mezi ní a Jiřím vyčistí vzduch nebo ne. Uvidíme.

Autor: lor

Diskuze