Reklama
Reklama
Krysten Ritter - 5
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Je to kočka

Jak dnes vypadá ztřeštěná Lucy z Gilmorek? Proměnila se k nepoznání!

Aktualizováno 14.1. 2016 17:34

V seriálu Gilmorova děvčata, který se začal vysílat roku 2000, hrála ztřeštěnou studentku Lucy. Za tu dobu se však proměnila k nepoznání! Jak vypadá bláznivá kráska dnes?

4 fotky
Oblíbený seriál o vztazích, láskách a rozchodech z prostředí imaginárního amerického městečka Stars Hollow byl teprve její třetí rolí, a přestože od té doby ztvárnila mnoho postav, většině lidí se při vyslovení jejího jména vybaví právě Lucy, potrhlá kamarádka hlavní hrdinky Rory.

Krysten Ritter začínala jako modelka a na filmovou dráhu se vypravila až v třiadvaceti letech. Na svém kontě má především seriály, např. Veronika Mars nebo Perníkový táta, výraznější role však dostala také ve filmech Úsměv Mony Lisy nebo Báječný svět shopaholiků. V současnosti hraje Jessicu Jones, vznětlivou detektivku se speciálními schopnostmi, ve stejnojmenném seriálu.

Na párty po ceremoniálu předávání Zlatých glóbů se herečka objevila v dlouhých červených šatech s nebezpečně vysokým rozparkem. Takhle vypadá devět let od svého působení v Gilmorkách – a je z ní pořádka kočka!
 

Autor: mkr

Diskuze

Reklama
Reklama