Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Profimedia
To asi nečekala...

Veronika ostrouhala! Jaromír Jágr se rozhodl, co je mu v životě milejší

11. 1. 2017

Už několikrát se spekulovalo o možném těhotenství Veroniky Kopřivové (25). Teď to ale vypadá, že má Jaromír Jágr (44) úplně jiné zájmy.

5 fotek
Je všeobecně známo, že Jágr konec své kariéry neustále oddaluje. To nás všechny bezpochyby těší. Ale těší to i jeho přítelkyni Veroniku Kopřivovou? Jarda totiž vždycky tvrdil, že rodičovství a hokej nejdou skloubit. A že ani jedno nechce dělat na půl. Rodinu tedy plánoval založit, až skončí s hokejovou kariérou.

Jeden by si pomyslel, že je Veronika Kopřivová právě tou, kvůli které Jarda s hokejem skončí, aby spolu konečně založili rodinu. Když ale novináři v New Jersey Jágra popíchli a zeptali se ho, jestli bude skutečně hrát do padesáti, odpověděl jim něco, co nečekali. „Ne, do pětapadesáti! Nedávno jsem to přehodnotil, protože se cítím opravdu skvěle!“

Možná si dělal Jarda z novinářů jen legraci a možná taky ne. Pravdou je, že je nejstarším členem NHL mu v jeho úspěších nijak nebrání. Jediný kdo asi bude strádat, je Veronika. Ta je totiž se svým přítelem šťastná a ve svém věku by si miminko určitě přála. Nezbývá jen čekat, co ukáže čas.

Autor: mic

Diskuze