Výměny manželek
Zdroj: facebook.com
Drsná lekce

Iva z Výměny šokuje: Znásilnění, drogy a dětský domov! Prošla si peklem

8. 9. 2017

Sedmnáctiletá Iva šokovala spolu s jejím manželem Marianem Česko. Ve středeční Výměně manželek ukázali velmi netradiční rodinné soužití. A šokovat nepřestává ani teď!

9 fotek
Pokud jste sledovali středeční premiérovou Výměnu manželek, mohli jste vidět rodinu ze Semil, kterou tvořila Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Celý díl se točil hlavně kolem velkého věkového rozdílu mezi Ivou a Marianem, nehledě na to, že Iva otěhotněla v patnácti letech. Karel z druhé rodiny dokonce nazval Mariana pedofilem.

Jenže to není všechno. Iva nyní redakci eXtra.cz přiznala, že měla sex v 11 letech, a to z donucení! Její partner ji tehdy prý fyzicky napadal. Marianovui také přiznala, že ještě před ním měla dva sexuální partnery. To jí přitom ještě nebylo ani patnáct let.

Iva neměla jednoduché dětství. Už ve dvanácti letech zkusila alkohol i drogy a tři roky také strávila v dětském domově. Chytla se tehdy prý špatné party. Prošla si tak v životě peklem, ze kterého ji vytáhl až právě Marian. Ten pro TV Nova přiznal, že ji potkal již jako pětiletou holčičku. „Tenkrát jsem si jí ale nevšímal. To mě vůbec nenapadlo, že to jednou bude moje žena,“ řekl v rozhovoru pro TV Nova Marian.

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Autor: niž

Diskuze