Iva Pazderková
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz
Do třetice všeho dobrého

Iva Pazderková opět zasedne v porotě Tváře: Co ji čeká nového a co si myslí o soutěžících?

2. 2. 2017

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy vrací na obrazovky televize Nova. Představí se nová osmička hvězdných soutěžících a nebude samozřejmě chybět ani porota. Do té zasedne i Iva Pazderková (36).

4 fotky
Iva Pazderková se v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas objevila jako soutěžící. Byla velmi úspěšná, a tak zasedla již ve druhé řadě do poroty a zároveň všechny soutěžící koučovala. A ve třetí řadě tomu nebude jinak.

Iva se objevila na tiskové konferenci televize Nova, a to opět s trošku pozměněnými vlasy, které zářily na míle daleko. „Mám jen lehce jiný odstín. Je to už taková oranžáda,“ smála se Iva. A jak se na další řadu těší a v čem to pro ni bude jiné?

„Je to pro mě nové v tom, že tam je zase nová parta. To samo o sobě stačí, protože na těch osmi lidech to celé stojí. Pravidla zůstávají, porota zůstává, všechno je jinak tedy stejné. Tato osmička vypadá, že bude opravdu hodně silná. Osobně jsem se doteď znala skoro se všemi, jen s Martinem Dejdarem, Markétkou Konvičkovou a Milanem Peroutkou jsem se seznámila až teď. Budu také opět dělat koučku. Jsem strašně šťastná, že u toho zase můžu být. Už se mi totiž opravdu stýskalo. Ono se to nezdá, ale člověk se musí i permanentně něco učit, když dělá kouče, a to je boží. V lednu jsem si jeden týden odpočinula a teď už to jede zase naplno, mám i zkoušky a představení v divadle, takže se nezastavím. Přitom bych ráda odpočívala a dělala vždy jen jednu věc, ale nejde to,“ svěřila se Prásku.tv s úsměvem Iva.

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje už 26. února na Nově.

Autor: niž

Diskuze