Doktoři z Počátků: Iva Janžurová, nehoda
Zdroj: TV Nova
Skvělá herečka

DRŽÍME PALCE: Objevily se první informace po komplikované operaci srdce Ivy Janžurové!

Aktualizováno 22.2. 2016 17:42

Herečka Iva Janžurová se ve čtvrtek podrobila operaci srdce. Šlo o složitý kardiochirurgický zákrok, který herečce provedli v pražské Nemocnici Na Homolce.

Zákrok se týkal náhrady aortální chlopně. Vše proběhlo bez komplikací, a herečka byla po operaci přeložena na jednotku intenzivní péče. Iva Janžurová si v nemocnici chvilku poleží, a poté ji čeká dlouhá rekonvalescence.

„Jednalo se o náhradu aortální chlopne, operace probíhala standardne a trvala v celkové anestézi dve a pul hodiny. Pacientka již byla preložena na jednotku intenzivní péce. Po hospitalizaci¨bude následovat zhruba trínedelní lázenská péce a soustredená rehabilitace“ uvedl přednosta Kardiocentra Nemocnice Na Homolce MUDr. Ivo Skalský, Ph.D., MBA.

„Teším se na všechny diváky a slibuju, že nic nezameškám a všechno spolecne doženeme,“ vzkazuje s humorem z nemocnicního lužka Iva Janžurová.

Operace herečky byla prý plánovaná dlouho dopředu. Národní divadlo se tak mohlo připravit na změny v hracím plánu. Například inscenace Les a Mikve, ve kterých Janžurová exceluje, budou v březnu nahrazeny jinými tituly.  

Iva Janžurová: Když nehraje, plete!
Čistěte si zuby, předejdete onemocnění srdce
Tipy, jak pečovat o své srdce

Autor: DyA Prásk.tv

Diskuze