Gianluca Vacchi - 1
Zdroj: Instagram
To se mu nepovedlo

Italský milionář má z ostudy kabát: Chlubil se na internetu penězi a dívkami. Teď přišla exekuce!

12. 8. 2017

V současné době nebylo asi známějšího chlápka, jenž by na sebe upozorňoval na Instagramu takovým způsobem jako Ital Gianluca Vacchi (50). Udržovaný milionář a architekt, který si užívá mladých žen a svých peněz, rád provokoval na sociální síti. Tomu je teď však konec!

11 fotek
Italský playboy, milovník luxusu a mladých žen, dlouho zaplňoval svůj profil na Instagramu svými fotkami a videi. Vitální chlápek, jehož život se zdál jako jedna velká párty, záhy získal na velké popularitě. I když jeho vytahování se mohlo už leckomu zajídat a tančení na pláži s dívkami, které mohly být jeho dcerami, také mnohé rozčilovalo.

Jenže každá zábava jednou končí, a to i v případě Gianluca. Zjistilo se, že jeho rodinná firma, kterou zdědil, dluží v přepočtu 273 milionů. Boháčovi tak exekutoři začali zabavovat majetek, jako jsou nemovitosti a jachty. A vzhledem k tomu, že do té doby byl pod dohledem 11 milionů fanoušků, celý trapas se hned roznesl a je nyní pro smích.

Pozitivní komentáře se změnily na posměšky. „Sežeňte Gianlucovi práci," baví se na jeho účet uživatelé sítě. Fotky z bazénů a honosných sídel už nepřidává. Potetovaný playboy je však nad věcí. Věří si, že to splatí. „Je to jenom malý dluh," tvrdí. I když jeho roční příjem je odhadován na 130 milionů ročně, málokdo mu to věří.
 

Autor: ham

Diskuze