Výměna manželek - Dvouletý syn řídí celou domácnost - 9
Zdroj: TV Nova
Komu není rady...

Irina z Výměny manželek šla s pravdou ven: Michal jako tyran a nečekané obtěžování!

29. 3. 2018

Středeční premiérový díl Výměny manželek ukázal, jak těžce nesla Irina chování despotického Michala. Co o něm a jeho ženě prozradila?

12 fotek
V premiérovém díle Výměny manželek jste viděli rodinu z obce Malonty, kterou tvoří Míša (23), Michal (34) a synové Sam (5), Tadeáš (2,5) a Danísek (1,5). Na druhé straně jste se seznámili s Irinou (30), Alexem (31) a synem Danielem (2), kteří žijí v Ostravě.

Irina, která se dostala do rodiny despoty, na dny v náhradní rodině příliš ráda nevzpomíná. Bylo pro ni psychicky náročné to celé s Michalem vydržet. Nejvíc ji v paměti utkvěla první hádka s Michalem. „Bylo to pro mě těžké, protože moje dětství bylo plné hádek. Nezažívala jsem to jako manželka nebo žena, ale jako dítě. Kdybych byla s dětmi samotná, bez Michala, bylo by to perfektní. On byl jako tyran,“ přiznala Irina.

Po Výměně jí to ale nedalo a rodinu vyhledala přes Facebook. Když napsala Michalovi, jestli si celou záležitost nechce ještě vyříkat, dostalo se jí nečekané odpovědi. „Napsal mi, že s námi nemá o čem mluvit. Za pět minut mi napsala Míša, že obtěžuju jejího chlapa, takže jsem pochopila, že to nejsou lidí, kteří myslí zdravě a normálně,“ řekla smířeně Irina. Podobnou zkušenost měl i Alex s Míšou, proto pár usoudil, že Michal i Míša jsou oba stejní a asi s nimi řeč nikdy nebude.

Není váš partner tyran? Nejčastější varovné signály
Zamezte partnerským hádkám! Trpí děti i vaše psychika

Autor: bin

Diskuze