Shelby
Zdroj: Twitter
Krásu střídá nepořádek...

Fotila si selfie a pochlubila se jím na internetu. Všechny ale šokovalo to, co je za ní!

21. 4. 2017

Sexy fotkami mladých dívek se to na sociálních sítích jenom hemží. Občas se to ale prostě nepovede a výsledek vyděsí internet. Poznáte, čím tahle dívka šokovala ostatní lidi?

V poslední době se stalo doslova fenoménem sexy selfie různých dívek a žen, které pak s nadšením čekají, kolik pozitivních ohlasů za své snažení nasbírají. Občas se ale nějaká fotka prostě nevyvede podle představ. Jakmile je však jednou umístěna na internet, už není cesty zpět. Lidé jsou totiž velice všímaví, avšak tato chybička přímo bije do očí.

Mladá dívka Shelby chtěla nejspíš zdokumentovat, jak jí to sluší, a následně se těšit na početná slova chvály. Ta však vůbec nepřišla. Místo toho slečna schytala pořádnou dávku negativních komentářů a výsměchu.

Na osudné fotografii jí to totiž opravdu sluší, ale kolem sebe má neuvěřitelný nepořádek, který pobouřil bystrého nejednoho člověka. Z hromady oblečení si slečna vytvořila doslova záclonu, když jej místo do skříně naházela na okno. Bohužel tak její krásu přebilo prostředí, ve kterém se kráska rozhodla vyfotit. Škoda, mohla to být vskutku pěkná fotografie, nemyslíte? Třeba drsné komentáře naučí bordelářku uklízet.

Autor: mic

Diskuze