Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová jako Beyoncé
Zdroj: TV Nova
Dvojnice Beyoncé

EXKLUZIVNĚ S MARTOU JANDOVOU: Co se dělo po vítězství, když se vypnuly kamery?

12. 9. 2016

Marta Jandová (42) je nejen úžasnou zpěvačkou, herečkou a taky pořádnou showmankou, což dokázala v dalším díle fenomenální soutěže Tvoje tvář má známý hlas 2! Jako americká zpěvačka Beyoncé, do které se v druhém díle převtělila, zaslouženě vyhrála a prozradila, jak si to celé užila.

7 fotek
Marti, prozraďte mi, posloucháte vůbec Beyoncé?

Úplně moc ji neposlouchám, abych pravdu řekla. Mám o ní sice hodně dobré mínění, protože skvěle zpívá, nádherně tančí a super vypadá. Je to prostě 100% ženská. Akorát já prostě radši poslouchám zpěvačky, kde nejde jenom o to být perfektní, ale i o city. U Beyoncé je to stejné jako u Madonny. Všechno je to super, ale pro mě to nemá to konečný velký srdce. Ale samozřejmě, klobouk dolů před ní. 

Jak jste si vystoupení v roli Beyoncé užila? A jak jste se cítila jako černoška?

Užila jsem si to strašně moc, protože jsem nakonec pochopila, že nejde o to být úplně perfektní. My se sice pokoušíme být jako oni, ale přece jen jsme to pořád my, a když jsem poznala, že už vím, kam mám jít a že ten text umím zpaměti, i když mě vzbudíte ve čtyři hodiny ráno, tak jsem nebyla tak nervózní. A hlavně jsem zpívala intro, které Beyoncé zpívala živě, měla jsem dokonce její šaty, které měla na svém živém vystoupení. To mě hodně uklidilo, protože já jsem zpěvačka. Ne herečka, ne tanečnice, ale zpěvačka, a tím si vždycky budu nejjistější. Hlavně jako černoška jsem se cítila krásně. Připadala jsem si jako úplně jiný člověk.

Jak intenzivně jste se na vystoupení připravovala?

Na Beyoncé zatím úplně nejvíc, protože jsem poprvé v životě dělala takhle těžkou choreografii, a k tomu má ta písnička tolik slov! Věděla jsem, že v sobě hlavně text musím mít automatizovaný, abych o něm nepřemýšlela a mohla jej propojit s tancem. Muselo to zkrátka být takové, jako bych s písničkou od Beyoncé jezdila už měsíc po turné.

Máte radost z vítězství?

Mám! A nakonec jsem se, když už byly vypnuté kamery, rozbrečela radostí. Já totiž hrozně nerada pláču před kamerou, tak jsem to musela vydržet.

Prozradíte nám něco o přípravách na další vystoupení?

V nadcházejícím vystoupení budu muset překonat strach z úplně jiné disciplíny, a tou bude strach z výšek. A víc už neprozradím. 

Autor: sim

Diskuze