Sara Sandeva a jeji sestra - 1
Zdroj: Instagram
Kdo to vlastně je?

Hvězda Ulice Sara Sandeva ukázala jednu z nejdůležitějších osob: Tohle je sestra Nina! FOTO

10. 7. 2018

Herečka Sara Sandeva (21) má takřka exotické kořeny a její předci pochází z různých koutů světa. Úžasný vztah léta udržuje i s Ninou, která je jako její mladší sestra. I z té roste opravdová kráska!

8 fotek
Sara Sandeva, divákům Ulice dobře známá jako Holanďanka Skyler Van Ruyter, má velmi rozsáhle kořeny. Její rodina je rozmístěná různě po světě. Například sestra Nina, která před nějakým časem odletěla do australského Sydney, je pro herečku v životě velmi důležitá. „Chybíš mi, moje malá sestřičko,“ píše v překladu z angličtiny Sara na sociální síti.

S touto dívkou herečka vyrůstala odmala. Je zvláštní, že o ní sice vždy mluví jako o sestře, ale s největší pravděpodobností půjde spíše o nejlepší kamarádku. Vzhledem k odlišnému příjmení totiž není jasné, jak to s jejich příbuzenským vztahem skutečně je. Určitou vzájemnou podobu Sary a Niny ale i přesto nelze upřít. Herečka, která se do České republiky přistěhovala z Makedonie ještě jako malá holka, má s roztomilou brunetkou až nápadně podobné vlasy.

Jisté ale je, že herečka má ještě mladšího brášku. S tím a s rodiči před několika dny odcestovala do rodné Makedonie na dovolenou k moři, kde si užívají své druhé domoviny.
 

Autor: bin

Diskuze