Jaroslava Obermaierová - 2
Zdroj: Tančící dům
Energická herečka

HVĚZDA ULICE: Jaroslava Obermaierová prozradila svoji největší vášeň! Bez čeho nemůže žít?

23. 2. 2016

Herečka Jaroslava Obermaierová (69) alias Vilma Nyklová ze seriálu Ulice má v životě jasno. Jsou zkrátka věci, bez kterých by nedokázala existovat. Co to je?

7 fotek
Herečka Jaroslava Obermaierová patří mezi oblíbené české herečky nejen díky svým hereckým výkonům, ale také pro svůj optimismus a neustálý úsměv, kterým obdarovává televizní diváky. Přesto, že letos oslaví kulaté sedmdesátiny, vypadá naprosto skvěle. "Tak nějak to vyšlo, nic nedělám. Moji rodiče se nedožili zdaleka mého věku, ale asi mi dali dobrý základ," prozradila herečka exkluzivně pro Prásk.tv.

Seriálová Vilma Nyklová má ale jednu vášeň, bez které by nemohla žít. "Miluju přírodu a být v přítomnosti zvířat. Chodit na houby a užívat si klidu a relaxu při procházce v lese. Jsem prostě přírodní člověk, nesnáším Prahu."

A co je nového v seriálu Ulice? "Mám vnouče. Ale dál neprozradím, scénáře jsem ještě pořádně nečetla. To dělám vždycky na poslední chvíli, abych se dobře vžila do své role. S týmem Ulice se známe 10 let, takže jsme dobrá parta." Herečka se ukázala v Tančícím domě na výstavě Vladimíra Jiránka, českého kreslíře a ilustrátora, kde obdivovala jeho umělecká díla.

Autor: lor

Diskuze