Míša Doubravová - 8
Zdroj: TV Nova / Facebook
Tak snad příště

HVĚZDA ULICE: Jak Míša Doubravová strávila Velikonoce? Tak tomu neuvěříte!

28. 3. 2016

Sympatická herečka Míša Doubravová (24), představitelka Bětky Klimešové v seriálu Ulice, měla dost netypické Velikonoce. Proč?

11 fotek
Míša Doubravová je energická slečna, která rozdává úsměvy na potkání. Umí se radovat ze života a stejně tak jako její partner Roman Tomeš (27) sdílí lásku k přírodě a hudbě. Jak strávila letošní Velikonoce a co na nich bylo tak zvláštního?

"Velikonoce jsem letos oslavila premiérou operety Mamzelle Nitouche v Libereckém divadle F. X. Šaldy. Pro mě to byla nejtěžší role, kterou jsem kdy nazkoušela, navíc je to trochu mimo můj žánr. O to víc jsem si to užila a sklidili jsme velký úspěch, ale vyšupáno jsem samozřejmě dostala!" svěřila se Míša exkluzivně pro Prásk.tv. Ale i při pracovním zápřahu přece jen našla chvilku volna na odpočinek.

"Roman s bráchama, můj brácha a taťka mě zmlátili, to bude zdraví tak na dva roky dopředu! K snídani jsme si udělali vajíčka a ochutnali nádivku od maminky - vynikající! Jinak jsme rádi, že jsme rádi, jak se tak říká. Roman je nemocný, takže odpočíváme." Tak snad budou ty příští Velikonoce veselejší a herečka si užije více volna s rodinou a svým budoucím manželem.

Autor: lor

Diskuze