Reklama
Reklama
Hana Maciuchová
Zdroj: TV Nova
Statečná herečka

Nemocná Hana Maciuchová poprvé promluvila o rakovině. Její vzkaz fanouškům vás dojme

Aktualizováno 17.2. 2016 10:02

V minulém týdnu zasáhla nejen filmový svět šokující zpráva o nemoci naší legendární české herečky Hany Maciuchové (70). Jak je na tom?

Herečka Hana Maciuchová, legenda české filmové a divadelní scény, prožívá těžké období. Do života jí vstoupila zákeřná nemoc, která přerušila všechny její dosavadní plány. V poslední době jako by se rozsypal pytel s hvězdami, které postihla rakovina. O to smutnější je fakt, že se to týká i jedné z nejoblíbenějších českých hereček.

Představitelka řady filmových rolí a postavy Miriam Hejlové ze seriálu Ulice byla nucena do konce dubna zrušit veškeré pracovní povinnosti, a zaměřit se výhradně na své zdraví. Pod dohledem lékařů zahájila první fázi léčby.

Nezbývá než doufat, že bude stát při herečce štěstí, a všechno zlé se v dobré obrátí. Má velkou podporu přátel, ale také lidí a fanoušků, které zpráva o její vážné nemoci hodně zasáhla. Podle všeho se Maciuchová nechce k boji s nemocí moc vyjadřovat, což je samozřejmě pochopitelné.

„Děkujte prosím za objímající podporu divákům i čtenářům mým jménem. V následujících dnech chci se svojí nemocí bojovat intimně. Děkuji a držte mi palce!“ napsala herečka deníku Aha!. Přejeme hodně sil.

Autor: lor

Diskuze

Reklama
Reklama