Anna Slováčková
Zdroj: Instagram
Jde na to zhurta!

Hvězda Tváře překvapila: Anička Slováčková už plánuje s přítelem děti!

16. 5. 2017

Anička Slováčková (21) je až po uši zamilovaná. Se svým přítelem pizzařem Filipem Papežem (25) vyrazila mezi lidi a prozradila, kolik dětí s přítelem plánují.

7 fotek
Krásná Anička Slováčková excelovala v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Blondýnka vždycky tvrdila, že sama sebe nepovažuje za sex symbol. Opačného názoru ale byl pizzař Filip Papež, který prý Aničku sbalil na jídlo. Poprvé jí poslal ke stolu v restauraci čokoládu a poté jí podle zpěvaččiných slov udělal tu nejlepší pizzu na světě.

Nikdo nikdy nemůže s jistotou říct, jestli je jeho současný partner tím pravým. Slováčková však vypadá, že je momentálně velmi šťastná. Se svou novou láskou se navíc nedrží zrovna zkrátka. „Byli jsme spolu v Alpách, Thajsku a chystáme se do Neapole,“ pochlubila se Anička pro Blesk.cz

Společnou dovolenou to ale u tohoto párečku zdaleka nekončí. Anička s Filipem nejspíš věří, že jejich láska bude trvat věčně, a tak už spřádají plány do budoucna. „Užíváme si každou volnou chvíli, zatím spolu neplánujeme, že budeme bydlet společně, ale shodli jsme se na dvou dětech,“ šokovala hvězda Tváře. Podle všeho to tedy vypadá, že se nejedná o jen tak ledajaký románek a pohledná blondýnka to se svým pizzařem myslí opravdu vážně. Fanouškům tedy nezbývá nic jiného, než jí držet palce, a její ctitelé, které si svou účastí v oblíbené show získala, si bohužel v tuto chvíli musí nechat zajít chuť.

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz.

Autor: mic

Diskuze