Zdroj: TV Nova
Stejný úděl

Hvězda Tváře Milan Peroutka dnes vstupuje do Ordinace! S postavou ho pojí stejně krutý osud

5. 9. 2017

Zazářil ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas, nyní se Milan Peroutka chystá prosadit coby medik Jonáš Hrzán v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ztvární kluka, s nímž má až příliš mnoho společného...

7 fotek
Se seriálovou postavou multitalentovaného umělce spojuje smutný osud. Stejně jako Milan i Jonáš přišel nečekaně o otce a stejně jako on i mladý medik jde v otcových šlépějích. Jonášův otec, záchranář, přišel o život během záchranné akce při vyprošťování malé dívky. Co si o postavě, které propůjčil nejen zevnějšek, ale i vlastní zkušenost, myslí Milan Peroutka?

„Jonáš je správnej kluk, který přišel o tátu. Maminka na něj a na jeho mladší sestřičku Františku zůstala sama a její přání je, aby se věnoval jenom studiu medicíny a nerozptyloval se brigádami, jak by si to táta přál. Jenomže z platu zdravotní sestry je těžko uživí, a tak se rodina potýká s finančními potížemi. Já se jí ale jako správný syn snažím pomáhat," přiblížil svoji roli Peroutka.

Jeho maminku, která už brzy způsobí rozvrat v sesterně kamenické nemocnice, hraje Klára Oltová a těší se z toho, že lepšího syna si nemohla přát a nijak se netají tím, že je ve skutečnosti jeho velkou fanynkou. „Pokaždé se na natáčení s Milanem těším, on je výborný. Možná ještě o trošku větší radost z naší spolupráce mají moji skuteční synové, kteří mu fandili v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Doma jim říkám, že je pozdravuje jejich nový starší brácha, a to jsou pak pyšní," říká hrdě Klára Oltová.

Jak se Milan Peroutka s novou rolí popasoval, uvidí diváci TV Nova už dnes ve 20:20, slovenští diváci pak ve stejném čase na Nova International. Role Jonáše nicméně není jedinou novinkou v jeho televizní kariéře. Nově moderuje také internetový pořad Nova Taxi!

Autor: niž

Diskuze