Martin Zounar
Zdroj: Profimedia
Rozumná prevence

Hvězda Ordinace Martin Zounar učinil zásadní rozhodnutí: Je v léčebně!

4. 1. 2018

Herec z ordinace v růžové zahradě 2 Martin Zounar prochází nelehkým obdobím. Dobrovolně se proto odebral své problémy řešit do Červeného Dvora, kde se hrdě postavil tomu, co mu už nějaký čas komplikovalo život. Natáčení seriálu to však neohrozí!

Tím, že se čas od času nevyhne excesům s alkoholem, se Martin Zounar nijak netají. Byly mu ale takovou zkušeností, že se nyní snaží podobným problémům raději předcházet. Na tyto dny si proto naplánoval volno a rozhodl se ho strávit v léčebném zařízení v Červeném Dvoře.

„Jsem rád, že tu můžu pobýt, že se můžu zklidnit a dát věci dohromady. Tak jako někdo jezdí do lázní, já jsem tady. Dávám si tady některé věci do klidu, aby mě zbytečně po půl roce nenavštěvovaly. Je to tak, jak to je. Plánoval jsem to už od října, všechno mám natočené a těším se, že 19. ledna nastupuju na Ordinaci,“ říká otevřeně Martin Zounar, který do Červeného Dvora přijel hned po Vánocích. „Strávil jsem nádherný Vánoce v rodinném kruhu, pak jsem zrealizoval už naplánovanou věc, což je myslím v pořádku. Vždycky je lepší tomu předejít,“ dodává s tím, že plán odpočinku se plní. „Teď jsem na pokoji, čtu si knížku a jsem v pohodě,“ říká optimisticky.

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se na něj ale budou moci těšit už příští týden. Nové díly startují už 9. ledna a Martina Zounara tam v roli Boba Švarce čekají pořádné eskapády.
 

Autor: bin

Diskuze