Ivana Jirešová - 1
Zdroj: archiv Pevonia Botanica
Pyšná matka

Hvězda Ordinace Ivana Jirešová je pyšná na svou dceru! Proč se nemůže letos dočkat Vánoc?

22. 12. 2017

Původně rázná seriálová barmanka Ivana Jirešová ve skutečném životě působí spíše jako éterická víla. Ivana je známou propagátorkou jógy, což se odráží v jejím myšlení a stylu života. Sama však tvrdí, že jóga neznamená asketický život a užívá si tak i Vánoce, které jsou pro spoustu lidí hlavně oslavou konzumu.

5 fotek
„Vánoce jsou mým nejmilovanějším svátkem. Zbožňuji koledy, vůni františků a purpury, popíjení vína, povídání, mráz pod nehty a klid. V mém životě nepředstavuje jogín striktně asketický způsob života. Spíš jde o způsob myšlení, léčení těla, mysli i srdce a na to nemusíte nutně žít v jeskyni a přežvykovat kořínky,“ směje se drobná herečka.

O co si tedy Ivana Ježíškovi napsala? „Jsem úplně normální ženská, která má ráda kosmetiku a módu. Samozřejmě upřednostňuji přípravky a šaty z přírodních materiálů. S věkem také sázím spíš na kvalitu než na kvantitu, takže doufám, že pod stromečkem najdu svou oblíbenou americkou přírodní kosmetiku a něco pěkného na sebe. Mám ráda i různé masáže a relaxace, sama jsem si před svátky našla chvilku na kosmetické ošetření a poukaz na trochu rozmazlování mě potěší vždycky.“

Ivančina dcera Sofie je už velká slečna, která prý na Ježíška dlouho nevěří, a naopak letos poprvé bude sama nadělovat dárky ostatním. „Nakupovat dárky je moje velká radost, obvykle je 'syslím' už od října a vypadá to, že Sofi bude po mně. Tento rok poprvé nakupovala dárky sama a mám z ní opravdu radost. Jsem zvědavá, co na mě pod stromečkem čeká,“ chválí pyšná maminka, která prozradila, že svátky bude slavit společně s rodinou v Písku, odkud pochází.
 

Autor: bin

Diskuze