Zlata Adamovská
To snad ne!

Hvězda Ordinace Adamovská: Kolaps během natáčení!

Aktualizováno 8.2. 2016 14:02

Zlata Adamovská ví, jaké to je, sáhnout si na dno. Vážný zdravotní problém ji potkal přímo na natáčení. Dnes už je naštěstí zcela v pořádku!

Pracovně vytížená herečka měla při natáčení náběh na infarkt, a to jí bylo pouhých 33 let! Vše si pamatuje i nyní, kdy exceluje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 coby doktorka Páleníková Valšíková.

Adamovská přiznala, že byla naprosto vyčerpaná. „Převezli mě do nemocnice, kde mi lékaři konstatovali úplné vyčerpání a doporučili mi na pár dní zcela vysadit,“ řekla herečka pro deník Aha. Adamovská však dodává, že vypustit hraní v seriálu nešlo. Lékaři jí proto na tělo upevnili přístroj, který kontroloval Zlaty srdce.

Situaci komplikovalo také to, že seriál nebyl předtočen, ale vysílal se na živo. Zlata si v klidu odpočinula až při těhotenství. V tu dubu převzala její roli Dagmar Veškrnová, a Zlata se tak mohla těšit na narození druhého potomka v klidu domova.

V současné době Zlata spíše lékařské rady rozdává, než dostává. Její role doktorky je velmi oblíbená a diváci Zlatu zbožňují. Po předchozích zkušenostech už snad Zlata ví, že to s prací nesmí přehánět.

Autor: DyA Prásk.tv

Diskuze