Tyrese Gibson - 1
Zdroj: instagram.com
To je tedy charakter...

Hvězda filmu Rychle a zběsile v pořádném průšvihu: Násilí na vlastní dceři?

8. 10. 2017

Herec a tvrďák Tyrese Gibson (38), známý hrdina akční ságy Rychle a zběsile, kde se to hemží pěknými ženami, drahými auty, ale i násilím, si evidentně koleduje o velký průšvih. Vyšetřuje ho sociálka kvůli vlastní dceři!

6 fotek
Herec se aktuálně soudí se svou bývalou manželkou Normou Gibson, se kterou byl ženatý do roku 2009. A aby toho nebylo málo, Norma ho obvinila podle serveru TMZ z toho, že herec údajně mlátí svou dceru!

Těžko říci, zda tohle bývalka tvrdí jen z vypočítavosti, ale podle jejích posledních slov zmlátil herec dceru takovým způsobem, že si nemohla ani sednout! Surové násilí teď vyšetřuje přímo sociálka a herec bude mít očividně co vysvětlovat. Zdlouhavý soudní spor není proto zdaleka u konce. Kromě svých soukromých problémů Tyrese pronásledují i ty pracovní. A dává to dost značně najevo.

Naposledy před zraky fanoušků na sociální síti obvinil herce Dwayna Johnsona z toho, že kvůli němu dorazí devátý díl Rychle a zběsile až v roce 2020, protože si Johnson mezitím natočí jeho nový spin-off. Těžko říct, zda Tyrese kope kolem sebe, protože je ze soudního sporu s bývalou manželkou natolik nervózní. Každopádně vzhledem k nařknutí z násilí vlastní dcery by se měl takovýmto podobným manýrům vůči filmovým kolegům raději vyvarovat a nejdříve si zamést před vlastním prahem.

Autor: veh

Diskuze