Baba Vanga
Zdroj: Twitter
Proroctví, nebo skutečnost?

HRŮZA SE NAPLŇUJE: Baba Vanga předpověděla ničivý rozpad Evropy. Co nás podle ní teď čeká?

28. 6. 2016

Světoznámá věstkyně baba Vanga je opět v akci! Tahle babička předpověděla další zkázu, která podle současné situace, zdá se, svět opravdu nemine.

Baba Vanga, fenomenální bulharská věstkyně, měla od útlého věku dar předvídat zpravidla události týkající se zničení planety Země. Několik jejích děsivých proroctví se stalo skutečností. Teď přichází další, které se pomalu, ale jistě naplňuje.

Žena, která bývá i posmrtně často osočována z toho, že je jenom intrikářka, která vyvolává mezi lidmi planý poplach, předpověděla v minulosti událost, která se s odchodem Velké Británie z Evropské unie začíná naplňovat. Baba Vanga jednoho dne prohlásila, že dle její věstecké vize Evropě hrozí zánik a vypukne válka.

Zatím to vypadá, že tato moudrá žena nebude daleko od pravdy. Po odchodu Velké Británie z EU se nechají "vyhecovat" i další evropské státy a z unie též odejdou, což budou doprovázet ony předvídané válečné konflikty. Baba Vanga v minulosti předpověděla například útoky 11. září nebo ničivé tsunami v Thajsku v roce 2004. Bude toto další předpověď, ve které se Bulharka opět nemýlí?
 

ČTĚTE TAKÉ:

Může za brexit Hitler? Diváci si všimli hodně podivných dveří!

 

 

Autor: bin

Diskuze